Wie zijn wij

Welkom op de vernieuwde website van Taxi Seitzinger

Wij zijn een familiebedrijf dat is gevestigd in Zoetermeer. Wij vormen samen met onze familie & taxichauffeurs een hecht en professioneel team dat de wensen en veiligheid van de klant voorop stelt. Wij werken uitsluitend met ervaren, professionele taxichauffeurs.

Taxi Seitzinger vervoerd u zorgeloos van A naar B. Onze taxi centrale doet er alles aan om u op een comfortabele en snelle manier naar uw gewenste adres te brengen. We rijden voornamelijk in en rond Zoetermeer. Dit heeft als voordeel dat u in en rond de stad en provincie snel op uw bestemming kunt zijn. Zoekt u een taxi buiten Zoetermeer? Ook dat is geen probleem. We beschikken over meerdere taxi-auto’s en busjes waarmee we door heel Zuid Holland u van dienst kunnen zijn!

Bel snel onze Taxi centrale Taxi Seitzinger : 079-2340000

Onze klanten vinden het prettig om veilig en met voldoende comfort te worden vervoerd.

Taxi Seitzinger verzekert u van:
• Maximale beenruimte in de taxi.
• Airconditioning.
• Op rekening rijden (Zakelijke klanten).
• PINNEN mogelijk in iedere taxi.
• Vriendelijke en deskundige chauffeurs.
• Taxibusjes voor 8 personen
• Scherpe prijzen en veel Vaste prijzen.

Taxi Seitzinger bestellen? Neem hier contact met ons op, of bel: 079-2340000