Wie zijn wij

Welkom op de vernieuwde website van Taxi Seitzinger

Wij zijn een familiebedrijf dat is gevestigd in Zoetermeer. Wij vormen samen met onze familie & taxichauffeurs een hecht en professioneel team dat de wensen en veiligheid van de klant voorop stelt. Wij werken uitsluitend met ervaren, professionele taxichauffeurs.

Taxi Seitzinger vervoerd u zorgeloos van A naar B. Onze taxi centrale doet er alles aan om u op een comfortabele en snelle manier naar uw gewenste adres te brengen. We rijden voornamelijk in en rond Zoetermeer. Dit heeft als voordeel dat u in en rond de stad en provincie snel op uw bestemming kunt zijn. Zoekt u een taxi buiten Zoetermeer? Ook dat is geen probleem. We beschikken over meerdere taxi-auto’s en busjes waarmee we door heel Zuid Holland u van dienst kunnen zijn!

Bel snel onze Taxi centrale Taxi Seitzinger : 079-2340000

Onze klanten vinden het prettig om veilig en met voldoende comfort te worden vervoerd.

Taxi Seitzinger verzekert u van:
• Maximale beenruimte in de taxi.
• Airconditioning.
• Op rekening rijden (Zakelijke klanten).
• PINNEN mogelijk in iedere taxi.
• Vriendelijke en deskundige chauffeurs.
• Taxibusjes voor 8 personen
• Scherpe prijzen en veel Vaste prijzen.

Taxi Seitzinger bestellen? Neem hier contact met ons op, of bel: 079-2340000

 

John Forstrook 24, Zoetermeer

De zekerheid van snelle en perfecte service

Zodra een bestelling bij ons binnenkomt via de website, of telefonisch via de centrale, koppelt ons geautomatiseerde systeem deze razendsnel aan de dichtstbijzijnde beschikbare chauffeur. Die krijgt meteen een melding en kan daardoor in de meeste gevallen binnen vijf minuten bij u zijn.

Lees meer over ons