kerst

Taxi in Zoetermeer tijdens de feestdagen

Heeft u taxivervoer tijdens de feestdagen nodig?

Met de feestdagen voor de deur bent u natuurlijk aan het juiste adres bij Taxi Seitzinger Zoetermeer voor al uw taxivervoer.

Wilt u vervoer hebben naar de luchthaven, onbezorgd genieten van een avondje uit of een zakelijk rit willen reserveren? Geen probleem! Wij zijn jaren een vertrouwd adres voor zakelijk- en privé taxivervoer in Zoetermeer en omgeving.

Genieten zonder zorgen

Wilt u weer veilig vanaf huis omdat u heeft genoten van een kerstborrel, personeelsfeest of wellicht wilt u alvast een taxi reserveren voor een nieuwjaarsborrel met uw collega’s? Ook tijdens de feestdagen staan we graag voor u klaar. Zonder extra kosten! Zo kunt u met Kerst gebruik maken van taxivervoer tegen scherpe tarieven.

Oudjaarsavond rijden wij niet tussen 23.00 en 00.30.

Direct reserveren

Wilt u verzekerd zijn van taxivervoer tijdens de feestdagen? Onbezorgd genieten van een avondje uit?

Neem direct contact op via 079-2340000. Ook kunt u via de website reserveren.

Het team van Taxi S Zoetermeer wenst u alvast hele fijne feestdagen toe. Ook in 2021 staan we graag weer voor u klaar.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *